webdesign
A+ A A-

Články

Responzivní design je bezpochyby krokem kupředu. Umožní Vašim návštěvníkům sledovat pohodlně obsah webů ze všech zařízení. Abyste však jeho přínos skutečně využili, je třeba vyhnout se chybám při tvorbě responzivního designu. Které jsou ty nejčastější?

V posledních letech se stále častěji setkáváme s pojmy mobilní web či responzivní web. Znáte je? Víte, jaký je mezi nimi rozdíl?

Tvorba webu a SEO by měly patřit neoddělitelně k sobě, alespoň pokud má Vaše internetová prezentace plnit svůj cíl. Proto na SEO nezapomínejte a myslete na něj od počátku - už při tvorbě webu.

Dnes už si nutnost webové prezentace uvědomuje většina lidí. Co však pro mnohé stále zůstává otázkou, je, zda si pořídit web na míru či podle šablony. „Proč utrácet za web na míru, když jsou šablony, které také splní svou funkci, a Vy navíc značně ušetříte?“

I když budete mít kvalitní prezentaci se vším, co má mít, jednou přijde den, kdy bude nutné provést redesign webu, ať už kvůli zastaralosti, rozšířené nabídky či z jiných důvodů. 

Kvalita versus cena - časté dilema, ať už kupujeme cokoliv. Nejinak je tomu i při tvorbě internetového obchodu. Proč se nedívat jen na cenu? Co chybí levným řešením oproti profesionálním e-shopům?

Mít profesionální web je základem úspěchu internetové propagace. Dost dobře nejde přesvědčovat potenciální klienty o tom, že jste profíci, a přitom mít nepropracované internetové stránky, na které si možná ani uživatelé nenajdou cestu.